Neka smo i ovo doživjeli: Anketa za novi ugovor igraču

Škotska 25. svi 202020:32 > 20:35
(Photo by Ian MacNicol/Getty Images)

Još jedan bizaran slučaj smo doživjeli u Škotskoj, u klubu Livingston gdje je provedena Twitter anketa

Iskusnom čuvaru mreže Garyju Maleyju (37) ističe suradnja na kraju lipnja, pa su u škotskom klubu riješili da se konzultiraju sa simpatizerima oko daljnjih koraka. Sudeći prema rečima, odluka će na kraju biti na njima.

Imajući u vidu da mu ugovor ističe narednog mjeseca, ovo pitanje ostavljamo u rukama navijača da odluče da li trebamo ponuditi produžetak suradnje našem igraču“, stoji iznad ankete.

Mnogi su smatrali da se iza svega krije šala, ali su iz kluba potvrdili da to nije slučaj.

Nije šala, nema nitkovažniji od navijača“, stoji u odgovoru.

Dobra vijest po Maleyja jeste da je za sad 58.9 posto glasača za to da mu klub ponudi novu suradnju, a kako će se sve završiti, ostaje za vidjeti…