Gerrardov Rangers uvjerljiv, asistencija Barišića

Škotska 1. pro 201918:10 > 18:14
Ian MacNicol/Getty Images

Rangers je na svom Ibroxu pobijedio Hearts 5:0, a veliki utjecaj u slavlju je imao i Borna Barišić koji je asistirao kod prvog pogotka

Hrvatski reprezentativni branič Borna Barišić bio je asistent za prvi pogodak Rangersa u uvjerljivoj 5-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Heartsa u susretu 15. kola škotskog prvenstva.

Barišić je u 11. minuti uputio centaršut kojega je Morelos glavom poslao u mrežu za vodstvo Rangersa od 1-0.

Barišić je odigrao svih 90 minuta za Rangers, dok je Nikola Katić ostao na klupi domaćih koji su se tako ponovno bodovno izjednačili sa Celticom, koji je ranije u nedjelju kao gost svladao Ross County sa 4-1, na vrhu ljestvice. Oba sastava iz Glasgowa imaju po 37 bodova, devet više od trećeg Aberdeena.

Ross County je osmi sa 14, a Hearts 10. sa 11 bodova.