Nikola Katić oduševio Gerrarda i čelnike Rangersa

Škotska 18. lis 201910:21 > 10:22
Mark Runnacles / Stringer

Nikola Katić stigao je prošle godine u velikana škotskog nogometa, a nakon samo jedne sezone zaradio je veliku čast.

Naime, Rangersi su hrvatskom 23-godišnjaku ponudili novi ugovor koji je ovaj i prihvatio. Novi sporazum vrijedi do 2023. godine.

Osjećaj je izvrstan, mislim da će iduće razdoblje u klubu biti sjajno, želim napredovati kao igrač i čovjek, vjerujem da će klub ostvariti velike uspjehe‘, kazao je hrvatski igrač koji je u nacionalnom dresu upisao jedan nastup.

Međutim, u dresu Rangersa zadržao je kvalitetnu minutažu, otkada je lani stigao iz Slaven Belupa zabilježio je 41 nastup, od toga 39 u prvom sastavu.

Novi ugovor hrvatskom braniču pozdravio je i trener Rangersa, Steven Gerrard.

On je igrač koji napreduje svakim treningom i utakmicom, a vjerujemo da će tako nastaviti i u budućnosti.. Svojim ponašanjem i pristupom zaradio je poštovanje čitavog kluba.’

Rangersi igraju odličan nogomet ove sezone, trenutno su vodeća momčad škotskog prvenstva s 21 bodom, a solidno guraju i u Europa ligi, nakon dva kola imaju pobjedu i poraz kao i ostatak grupe G u kojoj se još nalaze Feyenoord, Young Boys i Porto.