Brozović prekrasnim pogotkom otvorio golijadu Intera

Serie A 26. kol 201922:44 > 22:49
Emilio Andreoli/Getty Images

Inter je u posljednjem susretu 1. kola italijanske Serije A pobijedio Lecce sa 4:0.

Inter je bio uspješan na startu nove sezone i na Giuseppe Meazzi je rutinski ostvario pobjedu nad povratnikom u Seriju A, ekipom Leccea.

Povezano

Na prvi pogodak u novoj sezoni navijači Intera čekali su 21 minutu, kada je Asamoahovu asistenciju u gol pretvorio naš Marcelo Brozović. Primio je hrvatski reprezentativac loptu na 18 metara i prekrasno pogodio u gornji lijevi kut vratara Leccea.

Samo tri minute kasnije Sensi je povećao prednost na 2:0.

Inter je ostatak utakmice odigrao rasterećeno, a u 60. minuti Lukaku koristi odbijanac i posprema lagano loptu u mrežu za 3:0.

Farias je dobio direktan crveni karton kod gostiju u 76. minuti, što Interu olakšava posao u finišu, a Candreva u 84. fantastičnim pogotkom sa 30 metara stavlja točku na i.

Inter s ovom gol-razlikom ide na prvo mjesto, a sljedećeg vikenda gostovat će Cagliariju. Lecce prve bodove traži na svom terenu protiv Verone.