Lukaku se žestoko obrušio na United

Shaun Botterill/Getty Images

Belgijski napadač Romelu Lukaku otkrio je da je napustio Manchester United jer se nije osjećao poželjnim na Old Traffordu.

Lukaku je ovog ljeta otišao u Inter za 80 milijuna eura. Prije odlaska u Milano, trenirao je u Belgiji.

– Puno je bilo situacija u kojima se nisam osjećao zaštićeno. Govorilo se da ću otići u ovaj ili onaj klub, da me u Unitedu ne žele… Nitko iz kluba nije želio zaustaviti sve to. Čekao sam nekoga da ušutka sve te priče, ali se to nije dogodilo – kazao je Lukaku.

– Sve što sam želio je da netko kaže da ću se boriti za svoju poziciju u momčadi. Međutim, svi su pisali kako ne zaslužujem biti u Unitedu. Tada sam odlučio otići. Negdje gdje će me željeti.

Nije krio 26-godišnjak frustraciju zbog svega što je bilo objavljeno u medijima.

– Tko odaje te informacije? Znam da moj agent nije… Mi nismo glupi, iako mnogi to misle. Znamo tko javlja medijima sve.

Osvrnuo se Lukaku i na situaciju u kojoj su se našli Paul Pogba i Alexis Sanchez.

– Potrebno im je da nađu krivca. To smo obično bili Pogba, Alexis ili ja.

Kako sada javljaju mediji, velika je vjerojatnost da će se Alexis pridružiti Lukakuu u Interu.