Ribery u Firenci, navijači ga dočekali u zračnoj luci

Serie A 21. kol 201910:44 > 10:52
Getty Images/Sebastian Widmann

Frank Ribery došao je u Firencu gdje je potpisao ugovor s Fiorentinom kao slobodan igrač.

Nekadašnji reprezentativac Francuske je s klubom iz Toskane potpisao dvogodišnji ugovor prema kojem će zarađivati dva milijuna eura po sezoni plus će moći zaraditi i do 500.000 eura po sezoni kroz razne bonuse.

Navijači Fiorentine su mu organizirali doček ispred zračne luke i s velikim ushićenjem čekaju da ga vide na terenu.

Sportski direktor kluba Daniel Prade je nedavno izjavio koliko bi značio dolazak Riberija u klub koji takvu zvijezdu nije imao još od vremena dok je tamo igrao Gabriel Batistuta.

Mi nismo na istoj ekonomskoj razini kao arapski ili ruski klubovi. Međutim, ako on želi i dalje igrati na visokoj razini, Fiorentina čeka raširenih ruku. Nadam se da će Ribery razumjeti kolika je naša želja.