Što rade u Realu? Milijunsko pojačanje šalju na posudbu

Serie A 20. kol 201910:40 > 10:46
Getty Images

Srpski napadač Luka Jović je ovog ljeta napustio Frankfurt i došao u Real Madrid za 60 milijuna eura.

Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Nakon odlične sezone u Frankfurtu čelnici kraljevskog kluba odlučili su dovesti Jovića za 60 milijuna eura, ali već sada je jasno da srpski napadač neće imati baš mnogo prostora za igru pored Karima Benzeme.

Povezano

Jović se još uvijek nije baš navikao na novu momčad, a španjolski mediji ističu da je na treninzima dosta povučen i da nema mnogo kontakta sa suigračima što dodatno otežava situaciju kada je u pitanju uklapanje u novu momčad.

Iako je za Real potpisao tek prije nešto više od mjesec dana, u medijima se nagađa da bi Jović ovog ljeta ponovno mogao promijeniti klub. La Gazzetta dello Sport je objavila da je Jović na radaru Milana koji želi dovesti ovog napadača na posudbu.

Navodno, sportski direktor Milana Zvonimir Boban obavio je razgovore s čelnicima Reala i pokazao interes da dovede Jovića na posudbu. Navodno, u Realu ozbiljno razmatraju ovu opciju jer žele da Jović stekne dodatno iskustvo, a i njima je jasno da u ekipi Zinedinea Zidanea baš i nema prostora za igru.

Rossoneri se nadaju da će Jovića dovesti na jednogodišnju posudbu i sada čekaju odgovor sa Santiago Bernabeua.