VELIKI PREOKRET Juve poslao 'strašnu' ponudu za Neymara

Serie A 20. kol 201910:24 > 10:29
Getty Images/Srđan Stevanović

Nakon Reala i Barcelone, u priču za kupnju Neymara uključio se i talijanski velikan Juventus.

Naime, brazilski Globoesporte donosi vijest koja bi mogla uzdrmati evropski nogomet i piše da je je talijanski klub ponudio Paula Dybalu i 100 milijuna eura za igrača PSG-a.

Interes dva španjolska kluba je već odavno poznat, ali PSG je do sada odbijao ponude Barcelone, a i sa Real Madridom ne može pronaći zajednički jezik.

S druge strane Thomas Tuchel je nedavno izjavio da Neymar može ići ukoliko za njega dođe zadovoljavajuća ponuda, a ova bi to svakako mogla biti.

PSG je zainteresiran za Dybalu koji je odbio transfer u Manchester United i Tottenham, a njegova budućnost u Juventusu je i dalje pod znakom upitnika.

Neymar nakon sukoba sa čelnim ljudima PSG-a svakako želi napustiti Pariz, pisalo se da se i nudio klubovima, tako da bi transfer u Juventus i igranje sa Cristianom Ronaldom sigurno bilo vrlo zanimljivo.