Ribery na korak od novog kluba

Serie A 19. kol 201917:52 > 18:03
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Francka Riberyja ovog se ljeta seli na sve strane svijeta i sve moguće lige, ali čini se kako je napokon i ta saga blizu kraja

Franck Ribery je otišao iz Bayerna i od ovog ljeta je slobodan igrač. Iako već 36-godišnjak, Ribery ne razmišlja o kraju karijere, nego samo o novom klubu. Povezivalo ga se s klubovima iz UAE-A, Sheffield Unitedom, čak i nizozemskim PSV-om čiji je trener Mark van Bommel bivši Riberyjev suigrač.

No, čini se kako je na kraju Ribery presijekao i odlučio se za Seriju A. Tamo nakon teške prošle sezone Fiorentina s novim vlasnikom slaže respektabilnu momčad koja se nada ući u neku borbu za sam vrh. Riberyju je takav projekt primamljiv i špekulira se kako bi transfer mogao biti okončan u sljedećoh nekoliko dana.