Balotelli se predomislio! Ipak ide u Serie A

Serie A 14. kol 201911:26 > 11:41
Paolo Bruno/Getty Images

Čini se kako je talijanski napadač, Mario Balotelli, konačno odabrao klub za sljedeću sezonu.

Claudio Villa/Getty Images

Za njegov potpis borili su se Flamengo i Brescia, a čini se da je sve dogovoreno, te će Balotelli otići u Italiju.

Obzirom da je slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor sa Marseilleom, može da pregovara sa klubovima o osobnim uvjetima.

Brescia je navodno ponudila milijun eura uz bonuse vezane za postignute golove, nastupe i ostanak u Seriji A, što bi mu moglo donijeti oko tri milijuna koliko je početno tražio.

Iako je ovo ogroman novac, posebno za klub koji se tek vratio u Serie A, oni ne žale novac kako bi Balotellija vratili kući.

Talijanski mediji prenijeli su informaciju kako bi se ovaj transfer trebao potvrditi najkasnije sutra.