"Podsjeća me na Ronalda, može igrati svugdje u Europi"

Serie A 12. kol 201917:28 > 17:36
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Rafael Leao je iz Lillea prešao u Milan i navijači ovog kluba mogu očekivati puno, barem ako je vjerovati riječima bivšeg napadačevog trenera.

Leao je za 35 milijuna eura stigao u Milan, a njegov bivši trener Tiago Fernandes, koji ga je trenirao u omladinskom pogonu Sportinga, govori da je riječ o vrhunskom talentu.

“Rafael je devetka i često igra jedan na jedan. Rekao bih da me podsjeća na Brazilca Ronalda zbog njegovog tempa, tehnike i kvalitetne završnice. Možda se još mora poboljšati u zračnoj igri, ali želim reći navijačima Milana da je Leao prvak koji sam može odlučiti utakmicu”, kazao je Fernandes.

“On sigurno ima talent da igra za Real Madrid, Barcelonu i sve najbolje klubove u Europi. Dobar je za bilo koju momčad u Europi i pred njim je velika karijera”, dodao je Fernandes.

Mladi napadač debitirao je u prijateljskoj utakmici Rossonera na Kosovu i sjajno je asistirao Fabiju Boriniju kod pogotka za 2:0.