GDS objavila detalje Mandžinog ugovora u Unitedu

Serie A 4. kol 201914:05 > 14:07
Getty Images Sport, Julian Finney

Napadač Juventusa Mario Mandžukić dogovorio je osobne uvjete suradnje s Manchester Unitedom, prenosi Gazzetta delo Sport.

Getty Images/Pier Marco Tacca

Hrvatski repprezentativac posljednjih dana bio je u pregovorima s nekolicinom klubova, a njegova budućnost u klubu iz Torina bila je povezana i s ishodom najavljenog odlaska Paula Dybale na Old Trafford, odnosno dolaska Romelua Lukakua u Torino.

Talijanski mediji navode da će iskusni napadač potpisati dvogodišnji ugovor vrijedan 6 milijuna eura po sezoni, uz mogućnost nastavka suradnje na još jednu godinu. Visina transfera bi trebala iznositi 15 milijuna eura.

Juventus je 33-godišnjeg napadača kupio 2015. iz Atletico Madrida za 25 milijuna eura.

Mandžukić je prošle sezone postigao deset golova, uz sedam asistencija u 33 utakmice u Serie A i Ligi prvaka.