Mandžo pred odlaskom, žele ga u Liverpoolu!

Serie A 17. srp 201920:46 > 20:52
Tullio M. Puglia/Getty Images

Bivši hrvatski reprezentativac, kojeg se ovih dana vrlo često prisjećamo, uskoro bi mogao napustiti redove Juventusa.

Valerio Pennicino/Getty Images

Takvim informacijama barataju talijanski mediji. Calcio Mercato prenio je tu informacijo od Gazzete dello Sport, koja nikako nije liliputanac u svijetu sportskih informacija i ne objavljuje svakakve gluposti.

Prema tom izvoru, za Mandžukića zainteresirani su između ostalih Bayern, Borussia Dortmund i Everton.

Upravo potonji klub iz Liverpoola spominje se u mnogo engleskih medija, koji su još jučer počeli pisati o tome, a The Telegraph posjeduje informacije po kojima je trener plavih s Goodisona vrlo zainteresiran za dovođenje Mandže.

Dobro upućeni u stanje momčadi u Juventusu tvrde kako Sarri neće ozbiljno računati na našeg nogometaša kojemu je 33 godine, a i teško je zamisliti ga kako bi se uklopio u Sarriball sustav koji se žestoko bazira na posjedu.

Everton ovog prijelaznog roka još nije doveo nijednu napadačku prinovu, a klupski kroničari smatraju kako je upravo tu klub najdeficitarniji nakon odlaska Lukakua u Manchester United prije dvije sezone.