Mundo Deportivo: Očajni Neymar nudi se velikanima

Serie A 17. srp 201915:16 > 15:23
Francois Nel/Getty Images

Brazilska zvijezda se silom htjela vratiti u Barceloni, ali Katalonci nemaju novaca te vrlo vjerojatno od tog transfera neće biti ništa...

Katalonski velikan nema dovoljno novca kako bi završio transfer brazilskog nogometaša i bili bi suočeni sa sankcijama FIFA-e zbog kršenja financijskog faira playa.

Povezano

Nakon što je postalo jasno kako povratak na Nou Camp nije moguć, najveća brazilska zvijezda se okrenula drugim opcijama, te razmatra nekoliko klubova.

Španjolski list Mundo Deportivo tvrdi kako se Neymar sada nudi torinskom Juventusu, ali i ovaj transfer je doslovno nemoguće završiti, jer bi tada i Juventus imao problem sa financijskim fair playom.

Također, spreman je i sagledati ponude drugih klubova, a na listi njegovih potencijalnih kupaca su Real, Bayern i Manchester United.

Neymar je 2017. godine postao najskuplji nogometaš svijeta. Barcelona je za njegove usluge od PSG-a dobila 222 milijuna eura, ali Brazilac nije zadovoljan životom u Parizu.

Clive Rose/Getty Images

Konstantno ima želju za odlaskom. Svim silama se pokušavao vratiti u Barcelonu, ali na kraju će očigledno morati tražiti druga rješenja.