Ševa: Boban i Maldini će vratiti Milan gdje pripada

Serie A 14. srp 201915:45 > 15:48
Philipp Schmidli, Getty Images

Legenda Milana Andrij Ševčenko dao je podršku Zvonimiru Bobanu i Paolu Maldiniju.

Ukrajinac je uvjeren kako će ovaj dvojac vratiti Milan tamo gdje pripada, u vrh talijanskog nogometa.

– Mentalitet kluba se nije promijenio. Maldini i Boban garantiraju svijetlu budućnost. Siguran sam da će biti uspješni – kaže Ševčenko pa pojašnjava:

– Paolo raste kao direktor. Očekivanja su velika, ali ja vjerujem da će on zajedno sa Zvonom vratiti Milan gdje je nekad bio.

Osvrnuo se i na novi stadion koji bi Milan trebao dobiti.

San Siro će nedostajati svim navijačima Milana jer je predivan, ali ako sve prođe kako treba, imat ćemo moderniji stadion u blizini. To je bitan korak za ekonomsku stabilnost i snagu kluba. Dobre stvari se stvaraju s vremenom, a pri tome ne mislim samo na momčad.

Komentirao je Ševa i novog trenera Rossonera Marca Giampaola.

– Giampaolo se čini kao čovjek s čvrstim idealima kao i direktori Milana, može ostvariti sjajne rezultate. On je spreman, a ja vjerujem da je dobar izbor.