Conte otpisao dvije velike zvijezde Intera!

Serie A 6. srp 201916:40 > 16:42
Getty Images/Claudio Villa

Argentinski napadač Mauro Icardi i belgijski veznjak Radja Nainggolan ne nalaze se u planovima novog trenera Intera Antonija Contea za predstojeću sezonu, potvrdio je sportski direktor Nerroazurra Bepe Marota.

Emilio Andreoli/Getty Images

Oba igrača znaju da se ne nalaze u našim planovima. To ne znači da sumnjamo u njihovu kvalitetu, jer smatramo da su Radja i Icardi odlični nogometaši. Razgovarali smo sa njima. Mi želimo ispoštovati ugovorne obaveze, ali smo im objasnili stav kluba“, jasan je Marota.

Takva odluka Intera znači da će i jedan i drugi nogometaš, poznati po problematičnom ponašanju, morati potražiti novu sredinu u ovom prijelaznom roku.

Mnogi klubovi dovodili su se u vezu sa Icardijem, tijekom prošle sezone spominjao se i prelazak u Real, ali je poslije odlaska Luke Jovića u taj klub jasno da takva opcija otpada.

Ne tako davno bilo je informacija da bi 26-godišnji Argentinac mogao u Juventus, a sada je, navodno, najveći kandidat za njegov potpis Napoli.

Podsetimo, Icardi je dobar dio protekle sezone bio suspendiran od strane kluba zbog odbijanja potpisa novog ugovora i tom prilikom oduzeta mu je i kapetenska traka.

Kad je o Nainggolanu riječ, za sada nema nagoveštaja gdje bi on mogao nastaviti karijeru.