Giampaolo: Boban je oličenje Milana

Serie A 23. lip 201910:23 > 10:29
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Novi trener Milana Marco Giampaolo nahvalio je svoje nove suradnike Zvonimira Bobana i Paola Maldinija.

Giampaolo je prije Milana uspješno vodio Sampdoriju, a mnogi smatraju da je on pravi izbor za klupu crno-crvenih.

Radio sam strašno puno u životu da bih došao do ove prilike. Milan je jedan od najuspješnijih europskih klubova u povijesti i jedan od najvažnijih. Za mene je ovo nevjerojatna stvar i presretan sam što sam ovdje“, rekao je Giampaolo, a onda nahvalio dvojicu vodećih ljudi novog Milana, Bobana i Maldinija.

“Ostao sam zatečen kad sam vidio s koliko znanja, strasti i ozbiljnosti njih dvojica rade ovaj posao. Maldini i Boban su oličenje Milana i onoga što znači biti dio takvog kluba. Njihova strast je zarazna i siguran sam da ćemo imati dobar i iskren odnos”.

Spominju se brojna pojačanja koja bi mogla sletejeti u Milano, a među njima je i Mateo Kovačić.

Povezano