ESPN: James dogovorio novu posudbu, Realu 10 mil. €

Serie A 18. lip 201917:21 > 17:26
Sebastian Widmann/Getty Images

Nakon što ga je Niko Kovač otpisao u Bayernu, a niti Real Madrid ga više ne želi nazad, kolumbijski veznjak James Rodriguez (27) karijeru bi mogao nastaviti u Napoliju.

ESPN je objavio kako je transfer dogovoren i Kolumbijac će iduću sezonu provesti na posudbi u redovima talijanskog doprvaka.

Napoli bi Realu platio 10 milijuna eura za posudbu, a na koncu sezone imao bi priliku otkupiti njegov ugovora za nagađa se, između 30 i 40 milijuna eura.

James Rodriguez je član Real Madrida od 2014. kada je za 70 milijuna eura stigao iz Monaca. No, posljednje dvije sezone proveo je na posudbi u redovima Bayerna.

Iza njega je turbulentna sezona tijekom koje je imao sukob s trenerom bavarskog sastava Nikom Kovačem i hrvatski stručnjak na njega više ne računa. Kolumbijac je odigrao 28 utakmica postigavši sedam golova i upisavši šest asistencija.

No, niti novi trener Kraljevskog kluba Zinedine Zidane ne želi Kolumbijca pa je Rodriguez krenuo u potragu za novim klubom.

Rodriguez se trenutačno nalazi s reprezentacijom Kolumbije na prvenstvu Južne Amerike u Brazilu.