"Zločesti dečko" svjetskog nogometa vraća se u Serie A

Serie A 18. lip 201911:27 > 11:37
Claudio Villa/Getty Images

Nogometaš Marseillea Mario Balotelli, u ponedjeljak je bio na sastanku sa rukovodstvom Parme, kako bi obavili razgovor o potencijalnom transferu.

Kako piše Gazzeata dello Sport, dogovor još nije postignut, ali gotovo je sigurno da će uskoro doći do još jednog sastanka.

Povezano

Naime, Balotelliju ugovor sa francuskim klubom ističe 30. lipnja, što znači da će poslije tog datuma biti slobodan igrač i da će moći potpisati za drugi klub bez odštete, ali kako već duže vrijeme pregovara sa čelnicima o produžetku suradnje želi sačekati do kraja mjeseca da vidi do kuda će ti pregovori doći.

Napadač je bio iskren u pregovorima sa Parmom i rekao da on zahtjeva godišnju plaću od četiri milijun eura i da ne bi pristao da igra za manji novac. On je nedavno izjavio da bi mu bila čast nositi Parmin dres.