Bravo čelnici Rome, otjerali ste Tottija nakon 30 ljeta

Serie A 16. lip 201921:10 > 21:14
Getty Images/Paolo Bruno

Tehnički direktor Rome i apsolutna igračka legenda tog rimskog kluba, ali i šire, Francesco Totti, čini se da je odlučio napustiti svoju jedinu ljubav...

Tu informaciju prenose talijanski sportski portali Sky Italia i Football Italia, pozivajući se na svoje izvore. Sutra će Totti održati konferenciju za novinare na kojoj će, očekuju se, priopćiti ovu odluku.

Mediji s Apenina nedavno su izvijestili da Totti nezadovoljan ulogom u klubu, ali i načinom na koji se isti vodi. Naime, nakon odlaska bivšeg sportskog direktora Monchija, Totti je bio u sve lošijim odnosima s upravom, a oni su se samo pogoršavali kako je vodstvo Rome povlačilo posljednje poteze.

Među njima ističemo otpuštanje trenera Eusebija di Francesca te odlazak izuzetno važnog igrača Daniellea de Rossija.

Predsjednik Rome navodno je rekao kako je spreman ponuditi važniju funkciju Tottiju, mjesto trenera.

Totti je u klubu proveo cijeli život, odigrao je 785 utakmica i postigao 307 golova.