Utrka velikana za veznjaka Juventusa

Serie A 11. lip 201919:20 > 19:24
Getty Images/Richard Heathcote

Situacija u Juventusu za pojedine igrače postala je vrlo upitna nakon odlaska Massimiliana Allegrija.

I dok je u klubu praktički nedvojbeno da će Staru damu od sljedeće sezone preuzeti Maurizio Sarri, čini se kako nisu baš svi zadovoljni tim odabirom. Jedan od nezadovoljnika je i BiH reprezentativac, Miralem Pjanić.

Pjanić je u ljeto 2016. za 32 milijuna eura dres Rome zamijenio onim Stare dame i postao jedan od ključnih kotačića Allegrijeva stroja. Naravno, sada kad Allegri više nije u klubu, Pjanić se brine oko svog statusa u klubu u slučaju Sarrijevog dolaska, pa je opcija napuštanja Bianconera otvorena.

To potvrđuje i vijest da je agent Juventusova veznjaka, Fali Ramadani, već razgovarao s tri velikana europskog nogometa, PSG-om, Manchester Cityjem i Real Madridom, koji se odlučio za ozbiljnu rekonstrukciju pred početak sljedeće sezone. Međutim, službene ponude još nisu stigle.

Što će se dogoditi s Pjanićem koji želi garanciju dosadašnjeg položaja u Juventusu, ostaje nam vidjeti u prijelaznom roku, ali očito je kako interesa za BiH reprezentativca ne nedostaje.