Napoli odbio milijune Uniteda za svog igrača

Serie A 20. svi 201919:06 > 19:13
Francesco Pecoraro/Getty Images

Rukovodstvo Napolija naglasilo je da jedan od njihovih najboljih igrača, senegalski defanzivac Kalidou Koulibaly nije na prodaju, a predsjednik kluba Aurelio de Laurentiis rekao je kako su u klubu odbili 110 milijuna eura koje je nudio "jedan klub iz Premijer lige."

De Laurentis je pričao i krajem prošle godine da je odbio 100 milijuna za snažnog stopera od „jednog premijerligaškog kluba“, a prema navodima to je bio Manchester United.

Talijanski mediji prenose da je momčad Ole Gunnara Solskjaera ponovno „zagrizla“ za nekadašnjeg igrača Genka, ali ni povečana ponuda nije zadovoljila talijasnki klub.

Povezano

Koulibaly je nakon još jedne vrlo dobre sezone proglašen za defanzivca godine u Seriji A za sezonu 2018/2019.

Senegalac ima 27 godina, visok je 195 centimetara, a za reprezentaciju Senegala odigrao je 32 utakmice.