Pjanić: Ako oni pozovu, slušate što imaju za reći

Serie A 6. svi 201912:31 > 12:35
Gety Images

Miralem Pjanić imao je samo riječi hvale za projekt PSG-a, pa dodao kako ne isključuje odlazak iz Juventusa, iako o njemu ne razmišlja.

Miralema Pjanića posljednjih se tjedana povezuje s Real Madridom i PSG-om, a čini se da veznjak Juventusa ne bi imao ništa protiv transfera u Pariz.

PSG je jedan od osam najvećih europskih klubova. Oni žele konačno ostvariti veliki cilj, a to je osvajanje Lige prvaka. Takav klub je sigurno privlačan za svakog nogometaša – rekao je Pjanić pa dodao:

– Imaju sjajan projekt, sjajne igrače i ambiciju osvojiti Ligu prvaka, tako da mislim da imaju realne šanse da ostvare taj cilj. To je momčad koju svi respektiraju. Ako vas oni pozovu, sigurno ćete saslušati što imaju reći.

Upitali su potom novinari Pjanića razmišlja li o napuštanju stare dame.

– Sve je moguće u nogometu. U Italiji sam već osam godina i član sam velikog kluba kakav je Juventus. Ako svi budu suglasni, možemo razgovarati o odlasku, ali trenutno ne razmišljam o tome. Samo želim završiti sezonu i otići na odmor. Mogu samo reći da je moj san u sljedećih nekoliko sezona osvojiti Ligu prvaka.