"Perišić je napravio nered i treba ga prodati"

Serie A 29. tra 201919:35 > 19:41
Emilio Andreoli/Getty Images

Antonio Cassano gostovao je u jednoj talijanskoj emisiji, gdje je iskoristio situaciju da bi napao Wandu Naru, zaručnicu Maura Icardija, bivšeg Interovog kapetana.

Gabriele Maltinti/Getty Images

“Inter mora prodati Perišića i Icardija u lipnju. Problem je jednostavan. Perišić je prvi napravio nered, a onda si kaos nastavila ti”, rekao je Cassano upirući u Naru pa nastavio analizirati:

Povezano

“Romi je potrebno deset novih igrača, a Milan ima sastav pun mediokriteta. Spalletti je pak idealan trener za Inter, a Conte može samo preuzeti Milan.”

Wanda Nara, Icardijeva supruga i menadžerica, pokrenula je niz skandala u Interu koji su Icardiju donijeli odbacivanje od kluba i navijača.

U jednom razgovoru za talijanske medije se dotakla Perišićeve situacije i propalog transfera u Arsenal pa joj je hrvatski reprezentativac preko Icardija poručio da ne gura nos gdje mu nije mjesto.

Kasnije se pričalo kako je Interova svlačionica podijeljena na tri klana: balkanski, argentinski i talijanski, a kako bi se klub stabilizirao u borbi za Ligu prvaka, Icardi je vraćen u momčad bez kapetanske trake, kako se i najavilo.

Vidjet ćemo kako će se ova situacija razviti. Puno se priča o tome da će Ivan Perišić napustiti Inter, ali to nikako da se dogodi.