15.04.2019 | 09.34 > 09:39

Spalletti zna zašto je penal pucao Perišić, a ne Icardi

Inter Milan

Inter je slavio kod Frosinonea 3:1, a mnoge je iznenadilo kada je penal izveo Ivan Perišić, a ne Mauro Icardi.

Inter je pobjedom 3:1 kod Frosinonea održao pet bodova prednosti na trećem mjestu Serie A šest kola kraja prvenstva.

Nerazzurri se na odmor otišli s prednošću 2:0 golovima Nainggolana i Perišića, no Frosinone se vratio u igru golom Cassate u 61. minuti. Gosti su pobjedu potvrdili tek u 93. minuti preko Vecina.

- Opet nam se dogodilo da nismo na vrijeme 'ubili' utakmicu, tako da na tome još moramo raditi - rekao je trener Intera Luciano Spalletti, koji je i objasnio zašto je penal pucao Perišić, a ne Mauro Icardi.

- Imamo tri ili četiri nogometaša koji mogu izvesti penal. Dakle, to ovisi o samopouzdanju i ja ostavljam igračima da između sebe odluče na profesionalan i prijateljski način.