Novi problemi za Dalića, ozlijedio se i Brozović

Serie A 7. tra 201920:27 > 20:31
Emilio Andreoli/Getty Images

U najzanimljivijem dvoboju 31. kola Talijanske lige na San Siru su Inter i Atalanta odigrali 0-0, a ozlijedio se hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Nakon što smo objavili da se ozlijedio prvi vratar reprezentacije Lovre Kalinić, dolazi još jedna loša vijest za izbornika Dalića.

Brozović je izašao iz igre u 23. minuti,a prema prvim informacijama radi se o istegnuću mišića. Ivan Perišić je igrao cijelu utakmicu za domaćine, a Mario Pašalić je izašao u 73. minuti kod Atalante. Remijem bez golova Inter je ostao treći, a Atalanta peta.

Udinese Igora Tudora nastavio je s uspješnim nizom, u Udinama je pobijeđen Empoli s 3-2. Cagliari je pobijedio SPAL s 2-1, a Filip Bradarić je ušao u igru 73. minuti za Otočane, dok Darijo Srna nije bio u sastavu.

Lazio i Sassuolo su odigrali 2-2, a Milan Badelj je igrao za Rimljane do 80. minute.(h)