Inter odredio cijenu za Icardija! Ide ispod cijene?

Serie A 18. ožu 201914:15 > 14:19
Emilio Andreoli/Getty Images

Iako Wanda Nara tvrdi da su izgladili stvari s Interom, klub ga je spreman pustiti na ljeto.

Saga oko Maura Icardija još uvijek nije gotova, iako je njegova supruga i agentica Wanda Nara najavila da bi se situacija s Interom mogla izgladiti.

– Razgovarala sam s Beppeom Marottom i ne postoje problemi. Blizu smo da sve ovo završimo. Mauro se oporavlja od ozljede koljena i zbog toga ne igra. Nema nikakvih problema sa suigračima i sigurna sam da će se vratiti u momčad kada se oporavi – rekla je Wanda.

No sve je izglednije da bi Argentinac na ljeto mogao napustiti klub, a Inter je već odredio i cijenu,

Kako javlja AS nerazzurri su Real obavijestili da Icardija mogu dobiti za 80 milijuna eura ovog ljeta, što je 30 milijuna manje od njegove otkupne klauzule.