Icardijev problem su Perišić, Brozović i Handanović?!

Serie A 16. ožu 201916:09 > 16:12
Emilio Andreoli/Getty Images

Svlačionica Intera podijeljena je u tri frakcije, a sve bi se moglo riješiti na ljeto odlascima Icardija, Perišića i Spallettija.

Problem Intera je što je svlačionica podijeljena u tri frakcije: Talijane, Južnoamerikance i Balkane, otkrio je neimenovani član nerazzurra za La Repubblicu.

– Nitko od nas nije tražio od Spallettija da uzme Icardiju kapetansku vrpcu. Icardija je iznervirao ton kojim je trener kritizirao igrače, pa je od njega tražio da bude malo tiši. Kritike su došle nakon jedne pobjede. Spalletti je reagirao jako nasilno, a kada je Mauru oduzeta vrpca to je ostavilo ‘mrlju’ na njemu – otkrila je krtica iz redova intera.

– Icardi je slao poruke klubu kako je na 97,5% treninga stigao točno na vrijeme . Nije bilo pomoći, Spalletti nije mislio popustiti. Klub nije imao snage intervenirati.

– Svlačionica je podijeljena u tri frakcije. Mauro se slaže sa svima osim s Perišićem, Brozovićem i Handanovićem. Isto se ne može reći za Spallettija. Balkanizacija Intera je u toku i nemoguće ju je zaustaviti – zaključio je neminovani izvor.

Gazzetta dello Sport u svom današnjem izdanju tvrdi da bi sve moglo biti rješeno tako da Inter da ljeto pusti Maura Icardija, Luciana Spallettija i Ivana Perišića.