Daliću stigle dobre vijesti: Brozović nije ozlijeđen

Inter Milan

Strahovalo se da Marcelo Brozović neće biti spreman za Azerbajdžan i Mađarsku, no on bi na teren mogao već u četvrtak.

Izbornik Hrvatske Zlatko Dalić barem malo može odahnuti! Iz Italije stižu vijesti kako Marcelo Brozović nije ozlijeđen.

Hrvatski veznjak zamijenjen je u 42. minuti utakmice protiv SPAL-a zbog problema s bedrenim mišićem.

Podvrgnut je danas Brozović dodatnim pretragama koje su pokazale da nema riječi o ozljedi, pa bi on mogao zaigrati već protiv Eintrachta u četvrtak u Europskoj ligi.

Loša vijest za Inter je ozljeda Mirande koji mora na operaciju nosa.

Milanski derbi Interu! Hrvati slave, Gattuso tuguje

U derbiju 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je kao gost svladao gradskog suparnika Milan sa 3-2 (1-0).

Icardijev problem su Perišić, Brozović i Handanović?!

Svlačionica Intera podijeljena je u tri frakcije, a sve bi se moglo riješiti na ljeto odlascima Icardija, Perišića i Spallettija.

Eintracht izbacio Inter, senzacije Slavije

Eintrachtu je prolaz u četvrtfinale donio srpski napadač Luka Jović koji je postigao pogodak u 5. minuti