Maestralni Srna dominirao u slavlju protiv Intera

Serie A 1. ožu 201922:37 > 22:40
Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Dario Srna možda ima 36 godina, no i dalje je sposoban prezentirati sjajne partije. Njegov Cagliari nanio je poraz Interu rezultatom 2:1, a legendarni kapetan hrvatske reprezentacije bio je najbolji igrač dvoboja.

Nedavno se pojavila mogućnost povratka Darija Srne u reprezentaciju Hrvatske, a nakon sjajno odigrane partije protiv Intera izbornik Zlatko Dalić mora učiniti sve što je moguće da ga vrati barem za početak Euro kvalifikacija.

Srna je odigrao čitavu utakmicu zaradivši čistu osmicu za prezentaciju protiv Intera koji je kao favorit ušao u dvoboj na Sardiniji. Međutim, momčad domaćina pokazala se čvrstim protivnikom. Svi golovi pali su prvom poluvremenu, Cagliari je poveo preko Ceppitellija, gosti su izjednačili golom Martineza, da bi Srna asistirao kod drugog pogotka svoje momčadi, strijelac je bio Pavoletti. Inter je čak 19 puta pucao prema vratima domaće momčadi, no nije bilo previše preciznosti.

U gostujućem sastavu Ivan Perišić odigrao je čitavu utakmicu, dok je Marcelo Brozović zamijenjen u 87. minuti.

Cagliari je zadržao 14. poziciju s 27 bodova, dok je Inter i dalje treći s dvadeset bodova više. Međutim, ako gradski rivali, AC Milan u subotu pobijede Sassuolo tada će preskočiti momčad Luciana Spallettija.