Kup: Bez pogodaka u Rimu, Hrvati ostali na klupi

Serie A 26. velj 201922:20 > 22:22
Paolo Bruno Getty Images Sport

U prvoj utakmici polufinala Coppa Italia Lazio i Milan odigrali su susret bez pogodaka 0:0.

Lazio je bio bolja momčad u prvom poluvremenu, ali nisu realizirali svoje prilike. Prvo je Patric zaprijetio u 25. minuti, a njegov udarac je završio malo pored gola. Samo dvije minute poslije još veća prilika za Immobilea, čiji šut odlazi pored lijeve vratnice.

Do kraja poluvremena dva puta je za domaćine pokušao Milinković-Savić, ali ponovno neprecizno.

U nastavku smo gledali pravu uspavanku, bez velikih prilika pred oba gola. Vidjeli smo tek neke dalekometne pokušaje koji nisu bili preopasni, a možemo izdvojiti udarac Milinkovića-Savića koji je obranio Donnarumma.

Do kraja utakmice nije bilo nikakvih većih uzbuđenja, što znači da niti jedna momčad nije ostvarila prednost uoči uzvrata.

Milan Badelj kod Lazija i Ivan Strinić kod Milana nisu ulazili u igru.