Gazzetta: Počeli su pregovori, Raketa sigurno odlazi…

Serie A 20. velj 20199:41 > 9:48
Denis Doyle/Getty Images

Ivan Rakitić od Barcelone traži novi ugovor koji bi mu donio više novaca, uprava kluba mu nije spremna povećati plaću i čini se da će na kraju sezone napustiti klub.

David Ramos/Getty Images

Inter je za Rakitića ponudio 35 milijuna eura, a Barcelona ga je odlučila prodati za deset milijuna više. Talijani se nadaju da će se naći na pola i da će se završiti s transferom vrijednim 40 milijuna eura.

Inter nudi Rakitiću trogodišnji ugovor s plaćom većom od 5,5 milijuna eura, koliko trenutno zarađuje u Barceloni.

Pisali smo već da je ponajbolji europski veznjak nezadovoljan statusom u Barceloni, skoro cijela prva momčad ima veću plaću od njega a on je jedan od važnijih igrača. Predsjednik Barcelone Josep Bartomeu govorio je prije nekoliko tjedana da klub ima ograničen budžet i da teško mogu povećati plaću hrvatskom veznjaku .