Icardi ne igra zbog OVIH Wandinih zahtjeva Interu!

Serie A 19. velj 201915:36 > 15:41
Emilio Andreoli/Getty Images

Nakon što je Icardiju oduzeta kapetanska vrpca, Wanda Nara je odmah reagirala i dala zahtjeve klubu, koji zasad o njima šuti.

Mauru Icardiju prošlog je tjedna Inter oduzeo kapetansku vrpcu, nakon čega je Argentinac propustio sljedeće dvije utakmice nerazzurra.

I dok je u Beč na utakmicu s Rapidom Icardi odbio putovati, utakmicu protiv Sampdorije gledao je s tribina u društvu supruge Wande Nare.

Kako tvrdi Gazzetta dello Sport upravo je Wanda razlog zašto Icardi ne konkurira za momčad trenutno.

Naime, ona je, nakon što je njezinom suprugu oduzeta kapetanska vrpca, klubu poručila da će on ponovno zaigrati za nerazzurre tek kada mu vrpcu vrate.

Tu nije stala sa zahtjevima, već je zatražil i da se klub ispriča što je Icardiju oduzeo kapetansku vrpcu.

U Interu zasad šute o tome, no to što je Icardi na tribinama je najbolji pokazatelj što misle o tome.