Milan na krilima Piateka došao do velikog preokreta

Serie A 16. velj 201922:40 > 22:48
Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Poljski golgeter Krzysztof Piatek (23), kojeg je AC Milan doveo u zimskom prijelaznom roku iz Genoe, ponovno je najzaslužniji za trijumf "rossonera", koji su u subotu slavili sa 3-1 u gostima kod Atalante.

Domaćini su poveli golom Freulera u 33. minuti, ali Milan je uspio preokrenuti rezultat. Dva pogotka zabio je Krzysztof Piatek, u 45. i 61. minuti, a jedan je dodao Hakan Calhanoglu (55). Hrvatski veznjak Mario Pašalić ostao je na klupi za pričuve Atalante.
Ovo je šesta utakmica zaredom u kojoj Milan nije poražen, upisali su četiri pobjede i dva remija. Momčad koju vodi Gennaro Gattuso se trenutno nalazi na četvrtom mjestu.

Piatek je drugi na listi strijelaca sa 17 pogodaka, a ispred njega je samo Cristiano Ronaldo sa 19 golova.