12.02.2019 | 08.14 > 08:19

CD Alaves

I navijači Alavesa izrazili su nezadovoljstvo zbog igranja utakmica ponedjeljkom i to prilično slikovito...

U Španjolskoj navijači sve više iskazuju nezadovoljstvo zbog igranja utakmica ponedjeljkom.

Iznimka nije bila ni utakmica u kojoj je Alaves kao domaćin s 2:0 golovima Victora Laguardije i Jonyja Rodrigueza pobijedio Levante.

U znak protesta domaći navijači na tribinu su ušli tek pet minuta nakon početnog udarca i to s porukom 'RIP Football'.

No, to nije bio kraj njihovog performansa jer su sa sobom na tribinu unijeli i lijes koji su nosili po tribini.