Već se oprostio i od suigrača, no dogodio se zaokret

Serie A 6. velj 201919:44 > 19:51
Enrico Locci/Getty Images

Dalian Yifang spominjao se kao novi klub Hamšika, no nisu ispoštavali dogovore, pa je Napoli odustao od prodaje

Iako se činilo da je odlazak Mareka Hamšika u Kinu gotova stvar, dogodio se zaokret i Slovak zasad ostaje u Napoliju.

Hamšik se već oprostio i od suigrača, no danas je na opće iznenađenje svih iz Napolija stiglo priopćenje da od transfera neće biti ništa, barem zasad.

– Napoli je odlučio da neće prodati Mareka Hamšika u Kinu jer se načini plaćanja dogovorenog iznosa ne podudaraju s prethodnim dogovorima – stoji u priopćenju Napolija.

Talijanski klub trebao je zaraditi 15 milijuna eura, dok su Kinezi igrači garantirali godišnju plaću od devet milijuna eura.

Ovo ne znači nužno i da je transfer u potpunosti propao jer prijelazni rok u Kini traje do 28. veljače.