Douglas Costa izazvao tešku prometnu nesreću

Serie A 4. velj 201917:54 > 17:58
Getty Images/Manuel Queimadelos Alonso

Veznjak Juventusa Douglas Costa, jutros je izazvao tešku prometnu nesreću na autocesti u Italiji.

Kako javljaju talijanski mediji, Brazilac je sa svojim autom, pri velikoj brzini udario u zadnji dio Fiat Punta.

Vozač Fiata, 47-godišnji muškarac, vozilom hitne pomoći prebačen je u obližnju bolnicu, ali nije priopćeno njegovo zdravstveno stanje i težina ozljeda. Sa druge strane, Costa je prošao bez ogrebotine.

Na slikama koje kruže društvenim mrežama, vidi se automobil nogometaša čija je prednja strana potpuno uništena, baš kao i Punta, koji je udaren sa zadnje strane.

Doaglas Costa je prošlog ljeta prešao iz Bayerna u Juventus. Odigrao je 17 prvenstvenih susreta za klub iz Torina, postigao gol i dodao dvije asistencije.