Piatek ponovno strijelac, Milanu bod u Rimu

Serie A 3. velj 201922:13 > 22:14
Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Derbi 22. kola talijanskog prvenstva odigran je na rimskom Olimpicu, Roma i Milan remizirali su 1:1.

Roma i Milan podijelili su bodove na Olimpicu u dvoboju koji je vrlo lako mogao otići na stranu Rossonera. Momčad Gennara Gattusa stvarala je prigode, no obrana Rimljana bila je na visokoj razini, osim u jednoj situaciji.

Igrala se 26. minuta, Paqueta je ubacio loptu s lijeve strane, a Piatek postiže svoj treći pogodak ovaj tjedan (dva u kupu) odnosno prvi prvenstveni otkada je stigao u Milan iz Genove. Poljak je sada na brojci od 14 golova, trenutno se nalazi na četvrtoj poziciji strijelaca Serije A, a prvi je Cristiano Ronaldo sa 16 pogodaka.

Roma je osigurala bod pogotkom Zaniola u prvoj minuti drugog poluvremena. Milan je četvrti na prvenstvenoj ljestvici s 36 bodova, jedan manje zaradila je Roma.