Pašalić u kostobranima s Hajdukovim grbom rušio Juve

Serie A 31. sij 201912:05 > 12:07
Gett Images

Nekadašnji nogometaš 'bilih' je još jednom otkrio svoju privženost i ljubav prema bišem klubu

Nogometaši Fiorentine i Atalante priča su dana u talijanskom nogometnom kupu. Fiorentina je šokirala sve napunivši Rominu mrežu (7:1), a Atalanta je srušila vlasnika talijanske duple krune – Juventus 2:0. U slavlju “crno-plavih’ iz Bergama sudjelova je i hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Odigrao je jednu od najboljih utakmica u dresu talijanskog prvoligaša. Zanimljivo, prije ulaska u igru u 27. minuta namještajući svoju opremu otkrio je kostobrane. Ništa neobično da na kostobranima nije grb splitskog Hajduka. Nekadašnji nogometaš ‘bilih’ je još jednom otkrio svoju  privženost i ljubav prema bišem klubu.