Predstavnici Intera u Madridu: Došli smo po Modrića

Serie A 24. sij 201920:37 > 20:48
Clive Mason, Getty Images Sport

Talijanski prvoligaš Inter iz Milana ne odustaje od najboljeg nogometaša svijeta Luke Modrića. Kako prenosi talijanska Corriere dello Sport, predstavnici kluba iz Milana su došli u Madrid na pregovore.

Catherine Ivill/Getty Images

Hrvatski kapetan je već duže vrijeme na meti kluba iz Milana, a posebno je interes bio velik tijekom ljetnog prijelaznog roka. Čini se kako čelnici Intera ne odustaju i žele Modrića dovesti pod svaku cijenu. Navodno su predstavnici “Nerazzurra” otputovali u Madrid kako bi još jednom pokušali uvjeriti čelnike Reala, odnosno predsjednika “Kraljevskog kluba” Florentina Pereza, na prodaju hrvatskog nogometaša.

Modrić je nedavno izjavio kako bi karijeru želio završiti u Realu, ali spominje se i da želi bolje uvjete od ovih dosadašnjih.

Nije nemoguće da Modrić napusti Real, budući da europski prvak želi potpuni remont napraviti za sljedeću sezonu.

Hoće li Inter napokon uspjeti dovesti najboljeg nogometaša svijeta, ostaje nam vidjeti.