Interu samo bod protiv Sassuola, Vrsaljko opet na klupi

Serie A 19. sij 201922:22 > 22:37
Mike Hewitt/Getty Images

U 20. kolu talijanske Serije A, Inter je u Milanu odigrao protiv Sassuola susret bez pogodaka 0:0.

Interov niz od tri uzastopne pobjede stao je večeras protiv Sassuola. U utakmici, u kojoj su obje momčadi imale svoje prilike za pobjedu, dominirali su raspoloženi vratari.

Prvu veliku priliku na susretu imali su gosti u 14. minuti, ali Locatelli potpuno sam šalje loptu pored gola. Inter uzvraća tri minute kasnije preko Vecina čiji pokušaj glavom odlazi preko gola. U 24. minuti nova velika prilika za Sassuolo, ovaj puta Bernardi ne koristi dobru poziciju i puca pored lijeve vratnice.

Nakon pola sata igre najveća prilika za “Nerrazzure”, ali stopostotnu šansu za Politana brani gostujući vratar Consigli. Do kraja poluvremena više nismo vidjeli priliku niti na jednoj strani.

U nastavku Inter je više prijetio, ali glavne napadačke uzdanice Icardi i Perišić nisu bile realizatorski raspoložene. Jedinu priliku za goste u drugom poluvremenu imao je Boateng, koji je dobro pucao glavom, a sjajni Handanović taj pokušaj refleksno obranio.

Na kraju podjela bodova u Milanu, a utakmica je završila najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su cijelu utakmicu za Inter, dok je Šime Vrsaljko ostao na klupi.