Saga Icardijevih je gotova, sve je jasno

Serie A 18. sij 201921:28 > 21:35
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Wanda Nara, supruga i menadžerica napadača Intera Maura Icardija, izjavila je da će Argentinac produžiti ugovor s milanskim klubom.

“Mi ćemo produžiti ugovor. Ne morate brinuti, zaključit ćemo novi sporazum. Nema problema između nas i kluba. Naravno, Inter želi zadržatii Icardija,” izjavila je Nara za talijanske medije, a prenosi Canale 5 Plus.

Podsjetimo, supruga argentinskog reprezentativca je početkom siječnja rekla da je Icardi daleko od produženja ugovora s Interom, budući da menadžment kluba iz Milana ne želi ispuniti financijske zahtjeve svog napadača. Navodno, Inter je nudio 7 milijuna eura, a tandem Nara – Icardi tražio 10 milijuna.

Wanda je, također, istaknula da su mnogi od najboljih europskih klubova zainteresirani za Argentinca, uključujući i Real Madrid.

Icardi je 2013. godine iz Sampdorije došao u Inter i ove sezone je u 16 utakmica Serie A postigao devet golova, uz dvije asistencije.