13.01.2019 | 20:06

Perišić poput Westbrooka - nema ljepšeg nego dijeliti!

Inter Milan

Inter je furiozno prošao kup prepreku Benevento, a Ivan Perišić istaknuo se u ulozi asistenta.

Tri Hrvata u dresu Intera započelo je utakmicu, a jedino je Šime Vrsljako odigrao svih devedeset minuta. Marcelo Brozović igrao je do 82. minute dok je Ivan Perišić igru napustio u 67. minuti. Inter je slavio s visokih 6:2, drugoligaš Benevento nije bio ozbiljan protivnik.

Hrvatski reprezentativci bili su u dobroj formi, posebno Perišić koji je podijelio tri asistencije, dva puta Lautaru Martinezu, a jednom Henriqueu Dalbertu. Golove za domaću momčad postigli su još Icardi (11m) i dva puta Candreva. Pogotke za Benevento upisali su Insigne i Bandinelli.

U ranijoj utakmici, Fiorentina je s 2:0 porazila Torinu, i to u gostima. Oba pogotka postigao je Chiesa i to u samoj završnici dvoboja. Marko Pjaca nije ulazio u igru kod pobjednika.