Nastavak sage Icardijevih – borba za milijune

Serie A 12. sij 201910:18 > 10:18
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Kako prenose talijanski mediji, Inter je voljan osigurati Mauru Icardiju godišnju plaću od sedam milijuna eura novim ugovorom i to je navodno posljednja ponuda plavo-crnih.

Čelnici kluba sa San Sira trebali bi se sastati sa suprugom i agenticom Maura Icardija, Wandom Narom sljedećeg tjedna zbog pregovora o nastavku suradnje. Navodno, Wanda je zahtjevala godišnju plaću od 10 milijuna eura, ali Inter ne nudi toliko.

Ponuda koja je na stolu podrazumjeva primanja od 7 milijuna eura plus bonuse, a novi ugovor vrijedio bi do lipnja 2023. godine.

U Icardijevom ugovoru trenutno postoji izlazna klauzula od 110 milijuna eura, koja će vrijediti za klubove izvan Italije u prva dva tjedna srpnja. Želja Intera bila je da novi ugovor ne sadržava tu klauzulu.

Sastanak predstavnika kluba i Wande Nare zakazan je za utorak.