Sky Italia otkrio detalje oko Godinova prelaska u Inter

Serie A 7. sij 20199:33 > 9:45
Aitor Alcalde/Getty Images

Iako engleski mediji pišu kako do dogovora u trokutu između Intera, madridskog Atletica i Diega Godina nije došlo, talijanska televizijska kuća nema takav stav. Oni kažu da čak znaju i detalje ugovora.

32-godišnjem urugvajskom stoperu Diegu Godinu ugovor ističe u lipnju ove godine, što znači da će nakon isteka zimskog prijelaznog roka formalno moći pregovarati s drugim klubovima za ugovor sljedeće sezone. Iako, jasno je da njegovi agenti užurbano rade na zaključivanju posla s Interom koji mu nudi dosta velik novac.

Tako bi, prema pisanju Sky Italije, nakon devet godina igranja u Atleticu, sljedeće dvije, a možda i tri godine Godin nosio plavo-crni dres momčadi iz Milana. Sve je, kako oni kažu, već dogovoreno pa bi Urugvajac potpisao ugovor na dvije sezone uz opciju produljenja na još jednu. Po sezoni bi službeno trebao zaraditi 4.5 milijuna eura, a uz bonuse na osnovu njegovih i momčadskih rezultata godišnja bi se plaća mogla popeti do najviše šest milijuna eura.

Godinovi agenti bi u slučaju završavanja posla među sobom mogli podijeliti finu proviziju od 5 milijuna eura.

Navodi se kako se trebaju dogovoriti još samo sitni detalji i ustanoviti kada će biti obavljen liječnički pregled. On je obično zadnja točka prije potpisa ugovora u novom klubu.