Iz Juventusa jasni: Želimo baš njega!

Serie A 2. sij 201913:03 > 13:17
Catherine Ivill/Getty Images

Dugogodišnji nogometaš Arsenala Aaron Ramsey nalazi se na radaru Juventusa, potvrđeno je u talijanskom klubu.

Ramseyju ove godine ističe ugovor s Arsenalom i njegov ostanak na Emiratesu je pod velikim znakom pitanja, bez obzira na to što je u posljednje vrijeme često nosio kapetansku traku “Topnika”.

On je sjajan igrač, sviđa nam se, igra za veliki klub. Njegov ugovor ističe, i uvijek smo pripremljeni na ono što tržište nudi, tako da je Ramsey na našem radaru“, rekao je sportski direktor Juventusa Fabio Paratici.

Ali ponavljam, on je igrač Arsenala, i nismo jedini klub koji ga želi. Mbappe? O njemu samo možemo maštati. Mašta može pomoći, ali ne u siječnju. I u lipnju će biti veoma teško dovesti ga“, svjestan je Paratici.