Direktor Intera jasan: Mourinho nas ne zanima

Serie A 30. pro 201816:24 > 16:26
Alex Livesey/Getty Images

Sportski direktor Intera Piero Ausilio izjavio je da Nerazzurri imaju povjerenje u trenera Luciana Spallettija, te da o mogućnosti angažmana Josea Mourinha nitko ni ne razmišlja.

Mourinho je nedavno dobio otkaz u Manchester Unitedu, poslije čega je otpočela licitacija imenima klubova u koje bi Portugalac mogao stići u nastavku karijere.

Povratak u Inter, s kojim je 2010. godine osvojio Triplettu, spomenut je kao jedna od prvih opcija.

Direktor Nerazzurra ne misli tako.

Mourinho nije opcija, iako će se o njemu uvijek pričati. Ne iznenađuje me što ga povezuju s nama poslije odlaska iz Uniteda, ali što se nas tiče, mi se trudimo raditi racionalne stvari. Imamo projekt koji je započet prije godinu i pol dana sa Spallettijem i on će ostati na tom mjestu dugo godina. Vjerujemo mu u potpunosti“, jasan je Piero Ausilio.

Klub iz Milana je trenutno treći na ljestvici Serie A s 39 bodova, 14 manje od vodećeg Juventusa. Na tom mjestu bio je i u grupnoj fazi Lige prvaka, pa ga na proljeće očekuje natjecanje u Ligi Europe.