Pjanić: Juve je najjači ikad, idemo po Ligu prvaka!

Serie A 12. pro 201812:31 > 12:33
Marco Rosi/Getty Images

Veznjak Juventusa Miralem Pjanić kaže da je dolazak Cristiana Ronalda toj momčadi donio neophodnu kvalitetu za ostvarenje glavnog cilja ove sezone - osvajanja titule u Ligi prvaka.

Svojim iskustvom, kvalitetom i načinom rada Ronaldo nam pomaže da napredujemo još više. Impresionirao nas je. S njim smo postali najbolji sastav kojeg je Juventus imao u povijesti!“, istaknuo je nogometaš iz Bosne i Hercegovine u intervjuu za Rai Sport.

Juventus ove sezone igra sjajno. U Serie A ima 14 pobjeda i jedan remi u prvih 15 utakmica, a u Ligi prvaka je kolo prije kraja grupne faze osigurao plasman u osminu finala.

Moj san je osvajanje Lige prvaka i učinit ćemo sve kako bismo titulu vratili kući. Naravno, tu su i drugi trofeji. Trostruka kruna mora biti naš cilj. Imamo veliku momčad, a klub svake godine radi na tome da budemo sve jači i jači“.

Tema razgovora bio je i potencijalni povratak Paula Pogbe u Torino. U prethodnom periodu pojavile su se informacije da bi do toga moglo doći vrlo brzo.

Svakako da svaki navijač Juventusa sanja o Pogbi, ali smo potpisali neke odlične igrače, a sada će klub razmišljati o tome kako poboljšati ekipu. Francuz je dobrodošao natrag, naravno. Dobio bi više od dobrodošlice“, zaključio je 28-godišnji igrač.

Juventus u srijedu od 21 sat gostuje kod Young Boysa u posljednjem kolu skupine H Lige prvaka. Pobjeda u tom susretu osigurala bi im prvo mjesto i povlašteni status na ždrijebu za osminu finala.

U drugom susretu skupine, u istom terminu, sastaju se Valencia i Manchester United.