Getty Images / Christopher Lee

02.12.2018 | 15.46

Milan iz penala poslije VAR-a srušio Parmu

AC Milan

Nogometaši Milana pobijedili su na San Siru Parmu sa 2-1 (0-0) u prvom dvoboju nedjeljnog programa talijanske Serie A, a sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu.

Franck Kessie

Marco Luzzani/Getty Images

Inglese je goste doveo u vodstvo u 50. minuti. Izjednačio je Cutrone u 55. minuti, a konačnih 2-1 postavio je Kessie u 71. minuti, realiziravši kazneni udarac koji je sudac Calvarese dosudio nakon pregledavanja snimke na kojoj je vidio igranje rukom u kaznenom prostoru Parme.

Kapetan mlade reprezentacije Hrvatske Alen Halilović ostao je na klupi Milana.

Milan se pobjedom privremeno probio na četvrto mjesto sa 25 bodova, a Parma je ostala na šestom mjestu sa 20 bodova.