Opet mučenje Milana, Gattusov bon još vrijedi

Serie A 28. lis 201819:40 > 19:55
Getty Images/ Marco Luzzani

Nogometaši Milana pobijedili su Sampdoriju rezultatom 3:2 u 10. kolu Serie A.

Milanezi su poveli u 17. minuti kad je Suso asistirao, a Patrik Cutrone postigao gol glavom s pet metara. Izjednačio je Ricardo Saponara u 21. minuti na dodavanje Quagliarele, dok su isti igrači deset minuta kasnije zamijenili uloge za vodstvo Sampdorije od 2:1.

Gonzalo Higuain je peti gol u sezoni u Serie A postigao u 36. minuti kad ga je sjajno pronašao Cutrone, da bi Argentinac zakucao loptu pod prečku gola golmana.

Vezni igrač Milana Suso je u 62. minuti nakon dodavanja Rodrigueza odlično pucao iskosa s oko 18 metara, svladao čuvara mreže Sampdorije i postavio konačnih 3:2.

Trener Milana Gennaro Gattuso najviše može biti zadovoljan s osvojena tri boda, jer se nakon dva uzastopna poraza (Inter, Betis) u talijanskim medijima pisalo o njegovom otkazu.

Sampdorija i Milan imaju po 15 bodova na ljestvici prvenstva, koliko su sakupili i Fiorentina te Sassuolo. Svi se nalaze od 5. do 8. mjesta u poretku.